Купівля мультиварки - це радісна подія для кожної господині. Адже з такою технікою життя змінюється в кращу сторону. Стільки смачних страв можна приготувати тільки одним натисканням кнопочки.

Однак перед початком експлуатації такого агрегату потрібно провести певну підготовку. В іншому випадку ви можете зіпсувати мультиварку.

Якщо ви тільки що придбали мультиварку і принесли її в будинок, то дайте їй деякий час постояти і адаптуватися до навколишнього середовища. Крім цього, за цей час встигне випаруватися конденсат, який міг утворитися під час її транспортування.

Місце для установки повинно відповідати деяким вимогам:

- відсутність впливу сонячних променів;

- наявність витяжки;

- рівна поверхня.

Як тільки ви підібрали відповідне місце для монтажу, можна починати розпаковувати пристрій. Акуратно дістаньте мультиварку, і зніміть з неї всі наклейки. Гарантійний талон і технічні рекомендації краще заховати в коробці, подалі від дітей. Викидати не варто - раптом вам ще потрібно буде повернути пристрій продавцю.

Перед першим запуском треба протерти мультиварку як всередині, так і зовні, а все знімні елементи помити і протерти насухо. Перед тим, як почати готувати в мультиварці, налийте в чашу трохи води, поставте таймер на 5 хвилин і виберіть режим готування на пару. Після такої процедури втечуть всі залишки заводської обробки техніки, і вона буде екологічно чиста для використання.

Після експлуатації техніки її потрібно не застосовується помити. Для цього вийміть всі знімні деталі і почистіть їх від бруду. Для чищення краще брати рідкий миючий засіб для посуду і теплу воду. Якщо їжа була дуже жирною, то можна скористатися функцією самоочищення.

Ну і на завершення кілька рекомендацій при роботі з мультиваркою:

- ніколи не залишайте надовго готову страву в мультиварці;
- під час приготування будь-якої страви, герметично закривайте кришку мультиварки;
- не перевантажуйте пристрій;
- не залишайте на кришці прихватки або рушники;
- не змішуйте в чаші продукти;
- не вмикайте прилад без чаші.

Дотримуючись таких порад, ви зможете без проблем користуватися мультиваркою досить довгий час.