Розташування роутера в будинку першим справою впливає на покриття Wi-Fi мережі. Це зрозуміло. Якщо у вас величезна квартира, або великий будинок, то встановивши маршрутизатор в один кінець будинку, в дальній кімнаті Wi-Fi вже не вдасться зловити. Не існує якісь таємниці в виборі місця для установки. Але притримуючись деяких рекомендацій, є шанс обійтися без покупки другого маршрутизатора, або репітера для підсилення бездротової мережі.Вибір місця для встановлення Wi-Fi роутера
Якщо на момент покупки маршрутизатора Інтернет у вас вже підключено, то його найчастіше встановлюють там, де прокладено інтернет-кабель від провайдера. Тому-що прокладати новий кабель, подовжувати його, або навіть вкорочувати - заняття не найпростіше. І я скажу так: якщо після настройки роутера Wi-Fi мережа ловить по всьому дому і все добре працює, то не потрібно щось придумувати. Це особливо актуально для однокімнатних, або невеликих двох / трьохкімнатних квартир. А також для невеликих будинків. Де б ви не

встановили роутер, стабільний сигнал Wi-Fi буде у всіх кімнатах.

Рекомендації по вибору місця для розташування маршрутизатора
Як я вже писав вищ
є, ви можете Встановити маршрутизатор у тому місці, де вам подобається, де прокладено Інтернет, або є місце для его встановлення (стіл, полиця и т. Д). Якщо проблеми з покриттям Wi-Fi мережі немає, то на може закрити цю статтю і користуватися інтернетом.Якщо ж виникли проблеми з покриттям, то ось вам кілька порад:
1.Не встановлюйте маршрутизатор поблизу інших електроприводів. Такі як: радіотелефони, мікрохвильові печі, телевізори та т. Д. д. Так як Wi-Fi мережа працює на частоті 2,4 ГГц, або 5 ГГц. А техніка, яку я перечислив вище, так само може використовувати цю частоту, та створювати сильні перешкоди.З цієї причини може падати сигнал, або буде нестабільна робота Wi-Fi мережі.
2.Сигнал Wi-Fi проходить скрізь перешкоди і при цьому падає рівень самого сигналу. Саме більше зло - це металеві перешкоди . Стінки з металевими елементами всередині (як правило, це несучі стінки). Металеві двері і т. д. Так само зеркала і скло відбивають сигнал бездротової мережі. Бетонні та цегляні стіни так само добре зменшують радіус дії Wi-Fi мережі. Чим менше стін і перешкод - тим краще.
3.Подивіться на план свого будинку, або квартири і подумайте, чи можливо розмістити маршрутизатор ближче до центру. Таке розташування забезпечить більш рівномірне покриття по всьому дому. І не буде такого, що у вашій сусіда сигнал вашої мережі більш стабільний, чим у вас .Чи встановіть маршрутизатор ближче до того місця, де ви активно будете користуватися бездротовою мережею. Наприклад, ближче до спальні та кухні. Але далі від дитячої кімнати. таке розташування вам сподобається в тому випадку, якщо ви озадачені питанням шкоди від випромінювання Wi-Fi мережі.
4.Якщо є можливість, то встановіть роутер якомога вище. Його можна закріпити на стіні. Практично на кожному маршрутизаторі є отвори для кріплення на стіну. А антени складаються.

 

І ще кілька корисних порад:
1.Якщо вам все таки доведеться перенести маршрутизатор, або встановити його в тій місцевості, де немає кабелю від провайдера, то можуть корисно ввести вказівки щодо обчислення мережевого кабелю: як обійти витую пару за допомогою кримпера, а також поради по обжюму без інструмента (з отверткой). Але краще, звичайно, щоб це зробив спеціаліст з вашого провайдера.
2.Якщо вибором правильного розташування не вдається добитися нормального покриття по всьому дому, то можуть пригодитися поради з статті: як підсилити сигнал Wi-Fi мережі? Увеличиваем дальность Wi-Fi.
3.Ну і самий робочий і перевіренний варіант, за допомогою якого можна істотно підсилити сигнал Wi-Fi - це покупка та установка репітера. Можливо, у вас є ще один роутер, який також можна спробувати настроїти в режимі репітера.
4.Правильне розташування роутера в будинку і встановлення репітера
5.Якщо у вас проблеми з бездротовою мережею через сильних перешкод на каналі 2,4 ГГц, то ситуація може виправити встановлення дводіапазонного маршрутизатора, який також може роздавати Wi-Fi на частоті 5 ГГц.